Jubileusz XX-lecia MCRO

W dniu 4 września 2010 roku w kompleksie pałacowym w Wiejcach k/Międzychodu odbyła się uroczystość 20-lecia założenia Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych w Poznaniu. To wyjątkowe święto zaszczycili swoją obecnością między innymi prezes ZRP – Jerzy Bartnik, prezes KRIO – Jan Witkowski, v-ce prezes MTP – Przemysław Trawa oraz wielu znamienitych osobistości. Obecni byli przedstawiciele Cechów optycznych zrzeszonych w KRIO i przedstawiciele firm sponsorujących tą imprezę. W uroczystości udział wzięło 140 osób związanych z branżą optyczną. Msza święta w kameralnym przypałacowym kościele i część oficjalna połączona z wręczeniem wielu koleżankom i kolegom odznaczeń rzemieślniczych oraz uroczysta kolacja na długo zostanie w pamięci uczestników tej imprezy.

Zarząd Cechu w imieniu członków MCRO wyraża podziękowanie tym wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia wyjątkowej i sympatycznej atmosfery spotkania.

Zapraszamy do galerii zdjęć z tej uroczystości:


Sponsorem strategicznym uroczystości z okazji 20-lecia Międzywojewódzkiego Cechu Rzemiosł Optycznych była firma JZO sp. z o.o.
logotyp_jzo