Poznański Salon Optyczny 12-13 czerwca 2020

Szanowni Państwo, naszym priorytetem jest bezpieczeństwo wystawców, zwiedzających i pracowników. Dlatego z uwagi na sytuację związaną z zachorowaniami na koronawirusa w Polsce i na świecie, w ślad za wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego, Światowej Organizacji Zdrowia oraz w oparciu o zalecane przez instytucje państwowe procedury podjęliśmy decyzję o przełożeniu Poznańskiego Salonu Optycznego na termin 12-13 czerwca 2020 r.
Jesteśmy w stałym kontakcie z producentami, importerami i dystrybutorami produktów optycznych. Dodatkowy czas dzielący nas od wydarzenia, zamierzamy wykorzystać do stworzenia jeszcze atrakcyjniejszego spotkania branży i już teraz zachęcamy do wpisania nowego terminu Poznańskiego Salonu Optycznego do Państwa kalendarzy.

Poznański Salon Optyczny odbędzie się w pawilonie PCC (dawniej pawilon nr 15 MTP). Termin nadsyłania zgłoszeń upływa z dniem 31.05.2020 r.

Uwaga! W piątek 12 czerwca o godz. 20:00 uczestników Poznańskiego Salonu Optycznego zapraszamy na poczęstunek – stół szwedzki.

Dokumenty do pobrania:
# Formularz zgłoszeniowy wraz z ofertą (pdf)
# Projekty stoisk (pdf)