Nowa kolekcja ZEISS Eyewear by STEPPER

Firma Optimex, jeden z sponsorów naszego jubileuszu 25-lecia założenia MCRO w Poznaniu, wprowadza na rynek oprawy okularowe nowej marki – zapraszamy do zapoznania się z poniższą informacją przygotowaną przez firmę Optimex.

optimex-logo

ZEISS Eyewear by STEPPER
– gdy doświadczenie spotyka się z precyzją.

Przez ostatnie dwa miesiące, odbywała się premiera najnowszej kolekcji okularów ZEISS EYEWEAR BY STEPPER, będącej wynikiem niemieckiej kooperacji i światowych liderów w produkcji soczewek okularowych – ZEISS i oprawek korekcyjnych – STEPPER. Podczas spotkań z optykami w największych miastach Polski zaprezentowano najnowsze osiągnięcia w dziedzinie designu i technologii w produkcji opraw korekcyjnych oraz soczewek okularowych.

Pierwsza kolekcja ZEISS EYEWEAR BY STEPPER, obejmuje 29 modeli okularów korekcyjnych, które są dedykowane zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Każdy model dostępny jest w różnych kolorach i rozmiarach u dystrybutora okularów – OPTIMEX-VISCOM ( www.viscom.com.pl).

Ofertę ZEISS EYEWEAR BY STEPPER charakteryzuje przede wszystkim uwaga poświęcana detalom i wykonanie z materiałów o bardzo wysokiej jakości. Nie zabraknie tutaj m.in. TX5 (czyli poliamidu pozyskiwanego z nylonu, który jest o połowę lżejszy od innych metali i nie ulega korozji).

Dzięki nawiązanej współpracy między markami ZEISS i STEPPER została osiągnięta znaczna przewaga nad innymi producentami soczewek i opraw korekcyjnych (którzy zazwyczaj funkcjonują oddzielnie na rynku), gdyż po raz pierwszy możemy mówić o okularach, które stanowią zgraną całość – i.e. soczewka jest idealnie dopasowana do konkretnego modelu.

Osoby borykające się z alergiami z pewnością ucieszą się na informację, że oprawy okularowe ZEISS EYEWEAR BY STEPPER nie wywołują alergii, gdyż materiały używane przy produkcji nie zawierają bardzo uczulającego niklu.

ZEISS EYEWEAR BY STEPPER zapewnią każdemu klientowi soczewkę o najwyższej jakości, jak i oprawę okularową, która nie tylko będzie idealnie pasowała, ale również służyła przez wiele lat. Czy od pary okularów można chcieć czegoś więcej?